کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران


پیام وزیر امور اقتصادی و دارایی به‌مناسبت آغاز سال جدید

22 مارس 2018
کد خبر : 976452مسعود کرباسیان، وزیر امور اقتصادی و دارایی: سال جدید به فرموده رهبری معظم انقلاب حمایت از کالای ایرانی با همراهی مردم، تلاش کارآفرینان و جدیت همگی ما انجام می‌شود و با خلق اشتغال جدید، مظاهر امید در جامعه نمایان می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی کانون به نقل از (سنا)، کرباسیان سه شنبه شب در پیامی به مناسبت سال ۹۷ افزود: بهار، شکوفایی و رویش دوباره طبیعت سراسر معنا و الهام است. هر شکوفه کوچک روی تن نحیف درختان تازه از سرما رسته، به محصولی شگرف بدل میشود و این راز طبیعت است که عناصرکوچک هم کارهای بزرگ می‌کنند.
وزیراموراقتصادی و دارایی ادامه داد: در همین زیبایی امید بخش بهار عهد می بندیم که نهایت توان خود و همکارانم را به کار گیریم تا مبارزه با فساد بی وقفه ادامه یابد، تعامل با کارآفرینان واقعی باشد، خصوصی سازی از شعار به عمل درآید، اصلاح نظام بانکی شتاب گیرد، فروش اموال مازاد بانک ها جدی تر شود،
کرباسیان خاطرنشان شد: با استفاده از دانش خردمندان ودلسوزان راه سرمایه ها به سمت اقتصاد ایران هموار شود.

وی گفت: در سال ۹۷ نهایت تمام توان نیروها را صرف شکوفایی خلاقیت و به کار تبدیل شدن ایده های ناب جوانان می کنیم به امید اینکه سهمی در رنگین تر شدن سفره کارگران داشته باشیم و به اندازه توان خود رضایت مندی کارمندان را بهبود بخشیم.
وی اظهار کرد: از همه کنشگران اقتصادی تقاضا می کنم سال پیش روی را با امید آغاز کنند. امیدوار بمانید، امیدوار حرف بزنید، امید را به مردم انتقال دهید، از هزارتوی اعداد و آمارها رازهای شگفت انگیز پیشرفت را به جای هشدارهای تکرار شونده کشف کنید و چشم اندازی از ایران فردا را بسازیم که در شان فعال اقتصادی و شهروند ایرانی باشد.