کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران


پیام دبیرکل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران درخصوص کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه

14 نوامبر 2017
کد خبر : 975137سعید اسلامی‌بیدگلی، دبیرکل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران؛ طی پیامی به مدیران و فعالان بازار سرمایه، ضمن اظهار همدردی با داغ‌دیدگان زلزله کرمانشاه، اهالی بازار سرمایه و نهادهای مالی را به همبستگی برای کمک به مصیبت‌دیدگان این حادثه فرا خواند.

متن نامه به شرح زیر است:

 

به‌نام خداوند رحمان

برسان باده که غم روی نمود ای ساقی                        این شبیخون بلا باز چه بود ای ساقی

 

بار دیگر تکه‌ای از مام میهن لرزید و هم‌وطنان عزیزمان داغدار شدند و حسرت غفلت‌ها و ناکارایی‌ها، اندوه مصیبت را دوچندان کرد.

اکنون که کرمانشاه عزیز را غصه فرا گرفته، برآنیم که دست در دست هم دلبستگی‌مان به شهروندان ایران‌زمین و علاقه‌مان به این خاک مقدس را نشان دهیم. در این راستا من و همکارانم در کانون نهادهای سرمایه‌گذاری تصمیم گرفتیم ده درصد از حقوق آبان‌ماه خود را به زلزله‌زدگان غرب کشور اختصاص دهیم و از همه نهادهای مالی فعال در بازار سرمایه کشور هم دعوت می‌کنیم تا با اقداماتی مشابه به توسعه مهر و دوستی در این سرزمین کمک کنند.

کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران به‌عنوان تشکل صنفی نهادهای مالی کشور، آمادگی دارد تا با تجمیع کمک شخصیت‌های حقیقی و حقوقی بازار سرمایه، تمام مبالغ اختصاص‌یافته به این موضوع را در روز اول آذرماه سال جاری به هم‌میهنان زلزله‌زده اهداء کند.

لذا از تمام کارکنان شرکت‌ها و مدیران نهادهای مالی خواهشمندیم در صورت تمایل، وجوه موردنظر خود را تا تاریخ ۳۰ آبان‌ماه سال جاری به حساب شماره ۰۱۰۴۳۷۲۴۴۵۰۰۶ بانک ملی(۴۰۰۱۷۰۰۰۰۰۰۰۱۰۴۳۷۲۴۴۵۰۰۶IR) به‌نام کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران واریز کنند. بدیهی است که گزارش کاملی از مبالغ دریافتی در سایت کانون منتشر خواهد شد.

 

امیدواریم این همبستگی، مرهمی کوچک باشد بر دردهای بزرگ مردم این سرزمین.

به امید ایرانی آباد و آزاد.

 

pdf2متن نامه دبیرکل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران