کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران


تلاقی زمان برگزاری آزمون بازار سرمایه با آزمون استخدامی کشوری

05 جولای 2017
کد خبر : 973697مرکز آموزش سازمان بورس و اوراق بهادار، با بررسی تقویم برگزاری آزمون‌های مختلف در سطح کشور، زمان برگزاری آزمون حرفه‌ای بازار سرمایه را بدون تلاقی با آزمون دیگری انتخاب کرده بنابراین در پی تعیین این روز برای برگزاری آزمون استخدامی کشوری بعد از آغاز ثبت‌نام کنکور بازار سرمایه و همچنین ثبت‌نام بیش از ۱۰۰۰ نفر امکان جابه‌جایی این آزمون به روز دیگر وجود ندارد.

به‌گزارش روابط‌عمومی کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران به‌نقل از سنا، مرکز آموزش سازمان بورس و اوراق بهادار طی اطلاعیه ای در خصوص هم زمانی آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه و آزمون استخدامی کشوری از عدم جابه جایی زمان آزمون خبر داد.

Image result for ‫عکس آزمون بازار سرمایه 94‬‎

سرپرست مرکز آموزش سازمان بورس و اوراق بهادار با اعلام این خبر گفت: به‌دلیل ثبت‌نام بیش از ۱۰۰۰ نفر در آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه، امکان تغییر زمان برگزاری آزمون وجود ندارد.

شاهین احمدی با اعلام اینکه این مرکز با بررسی تقویم برگزاری آزمون‌های مختلف در سطح کشور، همه ساله اقدام به برنامه‌ریزی و برگزاری آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه می‌کند، تأکید کرد: بیست و نهمین دورۀ آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه نیز در اوایل خردادماه سال جاری با در نظر گرفتن موارد ذکر شده، تعیین و بر روی تارنمای این مرکز بارگذاری شد که تاکنون بیش از ۱۰۰۰ نفر در این آزمون‌ها ثبت‌نام خود را نهایی کرده‌اند.

وی تصریح کرد: باتوجه به اینکه زمان برگزاری آزمون استخدامی کشوری چند روز پس از آغاز ثبت نام آزمون‌های بازار سرمایه اعلام شده و درحال حاضر تعداد قابل‌توجهی در آزمون‌های بازار سرمایه ثبت نام و برای روز سوم شهریورماه سال جاری برنامه‌ریزی کرده‌اند، عملا امکان هماهنگی با تمامی این افراد و تغییر زمان برگزاری آزمون‌ها وجود ندارد.

به همین منظور دکتر سعید اسلامی بیدگلی، دبیرکل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران، طی نامه‌ای به سازمان بورس و اوراق بهادار، این مهم را مطرح و منتقل نمود.

یادآور می شود، بیست و نهمین دورۀ آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه روز جمعه سوم شهریورماه سال جاری هم زمان در تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و شیراز طبق برنامه‌ریزی اعلام شده برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان و داوطلبان برای آشنایی بیشتر با سرفصل‌های آزمون‌ها به تارنمای مرکز آموزش سازمان بورس و اوراق بهادار به نشانی http://icmc.seo.ir مراجعه کنند.