کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران


انتصابات جدید در سازمان بورس و اوراق بهادار

29 جولای 2017
کد خبر : 973857دکتر شاپور محمدی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار؛ در حکمی سعید فلاح‌پور را به سمت معاونت اجرایی این سازمان منصوب کرد.
همچنین سید احمد عراقچی عضو اسبق هیأت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار طی احکامی جداگانه، سه مدیر جدید منصوب کرد.
شاهین احمدی به عنوان رییس مرکز آموزش، علی بیگ‌زاده به عنوان سرپرست مدیریت نظارت بر بازار اولیه و آرش بابایی به عنوان مدیر فناوری اطلاعات در سمت‌های جدید منصوب شدند.

دکتر شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، در حکمی سعید فلاح پور را به سمت معاونت اجرایی این سازمان منصوب کرد.

به‌گزارش روابط‌عمومی کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران به‌نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) در این حکم آمده است:
با سلام؛
نظر به تعهد، تخصص و دانش جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاونت اجرایی منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال در جهت تحقق اصول قانون مداری و دستیابی به اهداف سازمان بورس و اوراق بهادار و اعتلای بازار سرمایه کشور در انجام امور محوله موفق باشید.
فلاح پور پیش از این ریاست مرکز پژوهش، توسعه و مطالعات اسلامی سازمان بورس و اوراق بهادار را بر عهده داشت.

خاطر نشان می شود: به دنبال دعوت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از سید احمد عراقچی عضو هیات مدیره و معاون اجرایی سابق سازمان بورس و اوراق بهادار برای حضور در این نهاد پولی وی از سمت خود استعفا داد.
همچنین با توجه به حضور عراقچی در بانک مرکزی، شورای عالی بورس نیز ضمن قدردانی از خدمات و زحمات ایشان طی یک سال گذشته با استعفای وی موافقت به عمل آورد و دکتر جمالی به عنوان عضو جدید هیأت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار منصوب شد.

همچنین هفته گذشته سید احمد عراقچی، عضو اسبق هیأت مدیره و معاون اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار طی احکامی جداگانه، سه مدیر جدید منصوب کرد.

بر این اساس شاهین احمدی به عنوان رییس مرکز آموزش، علی بیگ زاده به عنوان سرپرست مدیریت نظارت بر بازار اولیه و آرش بابایی به عنوان مدیر فناوری اطلاعات در سمت های جدید منصوب شدند.